Koronawirus. Sześciolatka i jej mama trafiły do szpitala!


Koronawirus. Sześciolatka i jej mama trafiły do szpitala
Koronawirus. Sześciolatka i jej mama trafiły do szpitala! dzisiaj o 20:23 Komentarzy: Kategoria: Aktualności. Sześcioletnia dziewczynka wraz z mamą trafiły do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Stan dziecka posiadającego choroby współistniejące nie jest dobry.


Koronawirus-Zielona Góra. Pacjent trafił do szpitala z …
Koronawirus-Zielona Góra. “Pacjent zero”, pierwsza osoba w Polsce zakażona koronawirusem, trafiła do zielonogórskiego szpitala z wysoką gorączką i kaszlem. Mężczyzna obecnie czuję się …


Koronawirus. Kasia Kowalska o stanie zdrowia córki
W piątek wieczorem Kasia Kowalska zwróciła się do internautów z dramatycznym apelem. Poinformowała, że jej córka przebywa w szpitalu w Anglii i musiała wyrazić zgodę na jej intubację.


Koronawirus. Szpital w Poznaniu: ‘Stan zakażonej pacjentki …
Zapisz się na codzienny newsletter: Koronawirus w skrócie. 57-letnia kobieta trafiła do szpitala przy ul. Szwajcarskiej w poniedziałek. To pierwszy i jak na razie jedyny potwierdzony przypadek koronawirusa w Poznaniu i Wielkopolsce. Wcześniej, przez trzy dni kobieta przebywała w szpitalu w Puszczykowie. Dlaczego nie przyjęto jej w piątek?


27-latka w ciąży trafiła do szpitala z podejrzeniem …
Koronawirus z Wuhan. O zdarzeniu donosi portal independent.co.uk. Do szpitala w Wuhan – które jest siedliskiem śmiercionośnego koronawirusa – trafiła 27-letnia kobieta w 37. miesiącu ciąży.


Koronawirus w Bydgoszczy? Ponad 200 osób ma kwarantannę. W …
Dziewiętnaście osób w województwie kujawsko-pomorskim trafiło do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. 211 osób objętych jest kwarantanną. Dziewiętnaście osób z podejrzeniem …


Koronawirus. Mąż 27-latki, która miała koronawirusa i …
@zwierz-jerzy Pacjentka albo zmarła na sepsę z powodu koronawirusa, albo na tęże sepsę wywołaną zaniedbaniami szpitala. Nikt nie przychodzi do szpitala z sepsą. Skoro szpital decydował się kryć rząd i zaniżyć statystykę zgonów wywołanych koronawirusem to jednocześnie znaczy, że wziął na siebie winę za sepsę pacjentki.


Koronawirus. Chciał pomóc w walce z epidemią. Trafił do …
Australijski astrofizyk, który miał nadzieję stworzyć urządzenie, które pomoże powstrzymać epidemię koronawirusa, trafił do szpitala. Podczas pracy doszło wypadku, w wyniku którego w jego nosie utknęły magnesy. (Materiały prasowe) Australijczyk Daniel Reardon chciał przysłużyć …


Koronawirus w Anglii. Matka chorego 5-latka apeluje do …
Koronawirus zaatakował całkowicie zdrowego 5-latka. Matka małego Alfiego wspomina, że syn miał chrypę po zajęciach nauki pływania na basenie. W ciągu kilku dni pojawił się u niego kaszel, a potem coraz wyższa gorączka.Przerażona matka wezwała pomoc, kiedy temperatura jego ciała wzrosła do 42 stopni gorączki.


Koronawirus. Kasia Kowalska mówi, że jej córka jest chora
Internauci wspierają Olę. Zaraz po tym jak Kasia Kowalska poinformowała w sieci, że jej córka trafiła do szpitala, internauci zaczęli masowo odwiedzać instagramowy profil Oli.
obd2