İstanbul Valisi Yerlikaya: Sosyal yardımlar evlerde teslim edilecek


DHA: Vali Yerlikaya: Sosyal Yardımı, Ailelerimize Evlerinde Teslim
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bin liralık sosyal yardımın PTT görevlileri, bekçiler ve kolluk birimleri tarafından vatandaşların kendi evlerinde ödeneceğini açıkladı.


Milliyet: Sosyal Yardım Evlere Teslim Edilecek! Vali Yerlikaya Duyurdu
Son Dakika Güncel Haberler – İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan 1.000 liralık yardımın, yarından itibaren evlerde teslim edileceğini duyurdu.


Valilerden PTT’ye Gitmeyin Çağrısı | İstanbul’da Bin Lira Kuyruğu
+ – İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan 1.000 liralık yardımın, yarından itibaren evlerde teslim edileceğini duyurdu.


İstanbul Valisi Yerlikaya: Sosyal Yardımlar Evlerde Teslim Edilecek
İstanbul Valisi Yerlikaya, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan 1.000 liralık yardımın, yarından itibaren evlerde teslim edileceğini PTT’den dağıtılan sosyal yardımlar evlere teslim edilecek.


Hürriyet: Evden Sosyal Yardım Ücreti Kimlere Ödenecek?
…2 milyon 111 bin haneye ödenecek olan sosyal yardım ücretiyle ilgili İstanbul Valisi Ali yerlikaya açıklama yaptı. Vali Yerlikaya, Sosyal yardım ücretlerinin evlere teslim edileceğini duyurdu.


İhtiyaç Sahibi Ailelere Bin TL’lik Sosyal Yardım Evlerinde Verilecek
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, korona virüs salgının nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere verilecek olan bin TL’lik desteğin evlerinde teslim edileceğini duyurdu. GÜNDEM. 02 Nisan 2020 Perşembe 23:44.


İstanbul’da Sağlık Çalışanlarının Konaklayabileceği Yerler Tahsis Edildi
PTT’den dağıtılan sosyal yardımlar evlere teslim edilecek. Vali Yerlikaya, fedakar sağlık çalışanlarına destek olan otel, sosyal tesis, misafirhane ve yurtların yetkililerine teşekkür etti.


PTT, Sosyal Yardımları İkametlere Teslim Edecek!
PTT iş yerlerinde sosyal mesafe kuralının uygulanamaması nedeniyle sosyal yardım ödemelerinin 3 Nisan’dan itibaren PTT görevlileri bekçiler ve kolluk. Vali Yerlikaya’dan sosyal yardım açıklaması.


Vali yerlikaya’dan sosyal yardım açıklaması
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan 1.000 liralık yardımın, yarından itibaren evlerde teslim edileceğini duyurdu.


Vali yerlikaya: evlerinde teslim edeceğiz
Alınan bu kararın ardından PTT dağıtıcıları, kolluk kuvvetleri ve bekçiler sosyal yardım ödemelerini evde yapacak. Vali yerlikaya: evlerinde teslim edeceğiz. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya