Uroczy Fifi z Rodziny zastępczej zmienił się nie do poznania. Jego wygląd podzielił internautów


Grał Wojtusia w “Rodzinie zastępczej“. Dziś bije się w MMA …
A jak wygląda dzisiaj? Jego wygląd zmienił się równie diametralnie, co kierunek kariery. Od czasów „Rodziny zastępczej” Michał zmienił się nie do poznania. Dojrzał, zmężniał – dziś jest już dorosłym facetem. Zobaczcie, jak wygląda teraz.


Pamiętacie Wojtusia zRodziny zastępczej“? Ma teraz 23 …
Jego wygląd zmienił się równie diametralnie, co kierunek kariery. Od czasów „Rodziny zastępczej” Michał zmienił się nie do poznania. Dojrzał, zmężniał – dziś jest już …


Metamorfoza Adama Zdrójkowskiego z “Rodzinki.pl”. Tak …
Aktor zmienił się nie do poznania, a widoczne zmiany z roku na rok można zobaczyć w naszej galerii. Adam Zdrójkowski udostępnił również zdjęcie na Instagramie. Fani są zachwyceni!


Stachursky zmienił się nie do poznania. Internauci …
Wszyscy żywimy się energią i u mnie ma to przełożenie na muzykę – wyznał w programie “Dzień Dobry TVN”. Już na pierwszy rzut oka widać, że Stachursky bardzo schudł. Aż trudno go rozpoznać! Fani są zaniepokojeni jego wyglądem. Niektórzy doradzają, aby przestał się odchudzać, a inni pytają, czy wszystko z nim dobrze.


Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. “Wyglądasz jak …
Dorota Szelągowska cieszy się ogromną sympatią fanów. Gwiazda programu o remontach i renowacjach przeszła metamorfozę pod okiem znanego stylisty fryzur. Internauci są zachwyceni.


Rolnik szuka żony: Ania pozuje w bikini. Jakub załamany …
“Rolnik szuka żony” to program, który odniósł ogromny sukces, choć wiele osób skreślało go już na starcie. Reality show, w którym rolnicy spośród kilku kandydatek starają się wybrać …


Joanna Krupa świętuje 2. rocznicę ślubu. Opublikowała …
Joanna Krupa świętuje 2. rocznicę ślubu z ukochanym mężem – Douglasem Nunesem. W związku z tym na profilu modelki pojawiło się wyjątkowe nagranie z uroczystości weselnej.


Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości. Fani …
Mikołaj Roznerski to aktor znany przede wszystkim z serialu “M jak miłość”. Gwiazdor jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczył fanów zdjęciem z młodości.


Paulina Krupińska-Karpiel obchodzi 33 urodziny | Dzień …
Paulina Krupińska-Karpiel kończy dziś 33 lata. Prowadząca “Dzień Dobry TVN” podzieliła się tą wiadomością z fanami na Instagramie i pokazała piękne prezenty od męża i dzieci. Uroczy widok!


Największy fan Britney Spears zmienił się nie do poznania
Jego obecny wygląd może być sporym zdziwieniem dla osób, które wtedy się z niego śmiały… Chrisa Crockera chyba nie trzeba przedstawiać większości internautów. Jego rozpaczliwy film, w którym zapłakany broni występu Britney Spears na gali MTV VMA 2007, przeszedł już do historii.