Tarkan, kızı Liya ile doğa yürüyüşü yaptı


Tarkan, Kızı Liya ile Doğa Yürüyüşü Yaptı
Liya ile doğa yürüyüşü yaptığını belirten Tarkan binlerce beğeni aldı. Megastar Tarkan Instagram hesabından kızı Liya ile fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.


Milliyet: Tarkan Kızı Liya ile Fotoğrafını Paylaştı: Doğa
Liya ile doğa yürüyüşü yaptığını belirten Tarkan binlerce beğeni aldı. Megastar Tarkan Instagram hesabından kızı Liya ile fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.


Tarkan ve Kızının Doğa Sevgisi! | Super Haber
Megastar Tarkan kızı Lidya ile ormanda yürüyüş yaptığı anları Instagram’da paylaştı. altına da şunları yazdı: ‘İlk kelimelerinden biri ‘ağaç’ oldu’ “Baba-kız doğa yürüyüşleri.


Tarkan: Galiba Bir Doğacı Daha Yetişiyor
Eşi Pınar Tevetoğlu ile mutlu anılarını sosyal medya hesabından yayınlayan Tarkan, bu kez kızı Liya ile doğa yürüyüşü yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.


Tarkan Kızı Liya ile Fotoğrafını Paylaştı: Doğa
Genellikle kızının yüzünü göstermeyen Tarkan bu kez ‘ iyi pazarlar’ notuyla doğa yürüyüşünden fotoğraf paylaştı. 2 yaşında olan Liya Almanya’da dünyaya gelmişti.


Habertürk: Tarkan: Galiba Bir Doğacı Daha Yetişiyor – Magazin Haberleri
Eşi Pınar Tevetoğlu ile mutlu anlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Tarkan, bu kez kızı Liya ile doğa yürüyüşü yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Facebook ile giriş yap.


Tarkan Kızı Liya’yı Paylaştı! ‘Liya’nın İlk Söylediği Kelimelerden Biri…’
İkili, baba kız doğa yürüyüşü yaptı. Bu yürüyüş sırasında çekilen fotoğrafı Tarkan, Instagram hesabında paylaştı. Megastar Tarkan Kızı Liya’yla Fotoğraflarını İlk Defa Paylaştı…


Liya da Babası Tarkan Tevetoğlu’na Çekmiş | Günboyu Gazetesi
Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında baba olan Tarkan’ın kızı Liya da babasına benzeyecek gibi… İkili, baba kız doğa yürüyüşü yaptı. Bu yürüyüş sırasında çekilen fotoğrafı Tarkan


Tarkan’ın Kızı Liya’nın Yüzü İlk Kez Göründü – Magazin Haberleri
Tarkan, 1,5 yaşındaki kızı Liya ile olan bir pozunu Instagramda paylaştı. Liyanın yüzü ilk defa bu kadar net görüldü. Tarkan fotoğraflarda genel olarak kızının yüzünü net göstermemeyi tercih ediyor.


Akşam: Tarkan’ın Kızı Liya Büyüdü! Son Paylaşımına Yorum Yağdı
Eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile karantinada olan Tarkan, sosyal medya hesabından fotoğraflar Kalabalıktan uzaklaşmak isteyen Tarkan, doğa içindeki evinde kendisini ve ailesini karantinaya aldı.
diagnostic code reader