Milionerzy: pytanie z geografii za 10 tysięcy złotych


Milionerzy“: Pytanie z geografii za 10 tysięcy złotych
Za poprawną odpowiedź mogła otrzymać 10 tysięcy złotych. Żeby wygrać główną nagrodę w “Milionerach”, należy wykazać się szeroką wiedzą z różnych dziedzin.


Milionerzy“: pytanie z geografii za 10 tysięcy złotych
Jakie miasto jest siedzibą rządu Izraela i jego największym miastem? Tel Awiw, Jerozolima, Nazaret czy Hajfa? Takie pytanie usłyszała w “Milionerach” pani Aleksandra Jarocińska. Za poprawną odpowiedź mogła otrzymać 10 tysięcy złotych.Pani Aleksandra..


Milionerzy: Pytanie z geografii za 10 tysięcy złotych
Który z kontynentów leży na wszystkich czterech półkulach Ziemi? Afryka, Australia, Ameryka Południowa czy Europa? Takie pytanie usłyszała w “Milionerach” pani Aleksandra Blukacz z Częstochowy. Za poprawną odpowiedź mogła otrzymać 10 tysięcy złotych.


W “Milionerach” padło kuriozalne pytanie za 10 tysięcy
W “Milionerach” padło kuriozalne pytanie za 10 tysięcy złotych. Aż trudno uwierzyć, że wydarzyło się na wizji „Milionerzy” to program, w którym należy wykazać się szeroką wiedzą na temat wielu różnych zagadnień. Pani Aleksandra usłyszała jednak pytanie, które zdziwiło ją swoją prostotą.


Odczyn Biernackiego w pytaniu z “Milionerów” za 10 tysięcy
Za poprawną odpowiedź mógł otrzymać 10.. Odczyn Biernackiego w pytaniu z “Milionerów” za 10 tysięcy złotych Takie pytanie usłyszał w “Milionerach” pan Bartłomiej Iwański z Biłgoraja.


Odczyn Biernackiego w pytaniu z “Milionerów” za 10 tysięcy
Gracz bezbłędnie odpowiadał na kolejne pytania. Z pierwszych kół ratunkowych skorzystał w piątym pytaniu, za 10 tysięcy złotych.


Milionerzy“. Pytanie z geografii za 75 tys. złotych
Milionerzy“. Pytanie z geografii za 75 tys. złotych. Dodano: 12 września 2019, 10:38 0. … W dzisiejszym odcinku Filip Olszówka usłyszy pytanie za 125 tysięcy złotych.


Milionerzy: pytanie o Donatana za 10 tysięcy złotych
Milionerzy“: Pytanie za 10 tysięcy o Donatana było banalnie proste! Znasz odpowiedź? 😉 Anna Kusiak. 263. ONS. W jednym z ostatnich odcinków w nowej edycji “Milionerów” pojawiło się pytanie znów z wiedzy o polskim show-biznesie. Pytanie dotyczyło Donatana i Cleo oraz ich występu na Eurowizji.


Milionerzy. Padło pytanie za milion. Znasz odpowiedź …
06.10.2020 10:10 W “Milionerach” padło kolejne pytanie za milion. Znasz odpowiedź? W programie “Milionerzy” prowadzonym przez Huberta Urbańskiego po raz kolejny padła szansa na zdobycie głównej nagrody.


Milionerzy“: Pytanie o błam za 20 tysięcy złotych
Milionerzy“. Pytanie o błam za 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź? W odcinku “Milionerów” wyemitowanym 15 października 2020 Pan Wojciech miał problem z pytaniem za 20 tysięcy złotych. Początkowo skorzystał z opcji “telefonu do przyjaciela”, ale nawet jego kolega nie był w stanie mu pomóc.
obd2