Çerçioğlu’ndan çok beğenilen konuşma: Hrant Dink, Uğur Mumcu, Türkan Saylan, Deniz Gezmiş…


Çerçioğlu’ndan Çok Beğenilen Konuşma: Hrant Dink, Uğur Mumcu
Çerçioğlu, Kuvayi Milliye’yi, Hrant Dink, Uğur Mumcu, Türkan Saylan, Bülent Ecevit, Erdal Eren, Deniz Gezmiş, Pir Sultan’ı da anarak şöyle konuştu


CHP’nin 37. Olağan Kurultayı | İlhan Cihaner’den… – Evrensel.net
Çerçioğlu, konuşmasında Hrant Dink, Uğur Mumcu, Türkan Saylan, Erdal Eren, Pir Sultan Abdal, Deniz Gezmiş ve Musfata Kemal’i de andı.


CHP Kurultayında Büyük Alkış Alan Konuşma! – Bursa Hakimiyet
Olağan Kurultayı’na divan başkanlığına seçilen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun konuşması damga vurdu. Hrant Dink, Deniz Geçmiş, ecevit, atatürk…


Türkan Saylan’ın 17 Yıl Önce Gülen Cemaati’ni Deşifre Edip Türkiye’yi…
Medyascope.tv – Fethullah Gülen’in “devleti zaman içinde ele geçirmek” ile ilgili vaazının medyaya yansıması ardından 19 Haziran’da 1999’da Ali Kırca’nın…


Uğur Mumcu Türkan Saylan Kültür Merkezinde Anıldı | Olay Gazetesi
Uğur Mumcu’yu anma toplantısı Türkan Saylan Kültür Merkezinde Yoğun bir katılımla anıldı. Dr. Canan Kaftancıoğlu ve CHP Parti meclis üyesi Gazeteci yazar Enver Aysever birer konuşma yaptı.


Çağdaş Gazeteciler Derneği – Uğur Mumcu Öldürülmesinin 23. Yılında…
hurriyet.com.tr, Eyüp Kelebek – 25 Ocak 2016. Uğur Mumcu öldürülmesinin 23. yılında unutulmadı. Bu ayıp Hrant Dink cinayetindeki gibi gazeteci cinayetleri için karanlık odakları cesaretlendiriyor.


Sabah: Türkan Saylan ve Hrant Dink – Güncel Haberleri
Kutuplaşmanın, etiketlerin, keskin aidiyetlerin belirleyici olduğu ortamda Hrant Dink, Türkan Saylan ve yüzbinlerin katıldığı o iki cenaze, Türkiye’ye ait iki fotoğraf karesi gibi duruyor gözümüzün önünde.


Türkan Saylan ve Uğur Mumcu’ya Hakaret Eden AKP’li Başkandan…
Türkan Saylan, Uğur Mumcu gibi isimlere hakaretleriyle bilinen AKP’li Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş, bu sefer de 30 Ağustos ile Ormancılık gününü bir tuttu.


Nazım Hikmet’i, Türkan Saylan’ı, Uğur Mumcu’yu, Bahriye…
Nazım Hikmet’e, Türkan Saylan’a, Uğur Mumcu’ya, Bahriye Üçok’a hakaret eden AKP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Alinur Aktaş’ın FETÖ’nün…


Celal Doğan: “Deniz Gezmiş Benim Evimde Yakalandı” | Forum
Hulki Cevizoğlu – Evet. Çok tarihi bir konuşma değildi demek ki. Ya da çok konuşma arasında kaynadı gitti. Siz Deniz Gezmiş’i de yakından tanıyorsunuz galiba.
car diagnostic