Żołnierz z Olsztyna w finaleNinja Warrior… – Olsztyn
Po morderczych eliminacjach nadszedł czas na finał “Ninja Warrior Polska“. Do najtrudniejszego etapu programu dotarło 24 najsilniejszych i najodważniejszych zawodników z całej Polski. To oni zawalczą o prestiżowy tytuł pierwszego polskiego “Prawdziwego Wojownika Ninja” oraz 150 tysięcy złotych. W grupie najlepszych z najlepszych znalazł się Andrzej Kuber z Olsztyna.


olsztyn.com.pl – Żołnierz z Olsztyna w Ninja Warrior
Ninja Warrior Polska” to program, który gwarantuje spore emocje. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka wieczna chwała, tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w j…


Ninja Warrior Polska 2020 – FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek 2 …
Podczas pierwszej polskiej edycji Ninja Warrior Polska, emitowana w Polsacie jesienią 2019 roku, nie było zwycięzcy. Najdalej na torze przeszkód zaszedł Jakub Zawistowski. Tytuł polskiego …


Gostyń. Żołnierz zawodowy Maciej Dworczak w najbliższym …
Maciej Dworczak wystąpił w programie „Ninja Warrior Polska” Maciej Dworczak z Gostynia na co dzień jest zawodowym żołnierzem, a przede wszystkim szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Postanowił zmierzyć się z torem przeszkód w telewizyjnym show Polsatu „Ninja Warrior Polska“. Zwycięzca zostaje „Wojownikiem Ninja“.


Grzegorz Kułakowski mieszkaniec Konina weźmie udział w
Są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich codzienność. Teraz przyjdzie im sprawdzić się na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie! Mieszkańcy województwa wielkopolskiego dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć 150 tys. złotych i tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”.W wśródnich jest Grzegorz Kułakowski …


Ninja Warrior Polska“: Sukcesy dedykowane bliskim – Polsat.pl
Michał Baryza to niekwestionowany zwycięzca piątego odcinka drugiej edycji najlepszego sportowego show w Polsce. Warto zauważyć, że znany model miał już wcześniej styczność z torem „Ninja Warrior Polska“. W wielkim finale pierwszej odsłony programu zajął trzecie miejsce. – Byłem wycieńczony.


Silna ekipa z województwa małopolskiego w show Polsatu …
W kolejnym odcinku popularnego show Polsatu “Ninja Warrior Polska” zobaczymy mieszkańców województwa małopolskiego – Martę Staroń, Rafała Żurawika, Mateusza Milczuka i Mateusza Mroczka. 4.


Ninja Warrior Polska – Wikipedia, wolna encyklopedia
Ninja Warrior Polska – polski program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie telewizji Polsat od 3 września 2019, oparty na japońskim formacie Ninja Warrior (emitowanym tam pod nazwą Sasuke).Pierwszą edycję programu prowadziła Aleksandra Szwed, a od drugiej prowadzącą jest Karolina Gilon; komentatorami zawodów są zaś Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.


Ninja Warrior Polska – Oglądaj online w Ipla.tv
WNinja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 – Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA – Piotra Świerczewskiego oraz gwiazdę polskiej siatkówki – Łukasza Kadziewicza.


Ninja Warrior Polska – oficjalna strona programu – Polsat.pl
Ninja Warrior Polska“: Ostatnia szansa na awans do finału Kto znalazł się w elicie drugiej edycji najlepszego sportowego show w Polsce? – Wejście do decydującej fazy programu jest piekielnie trudne, ale są uczestnicy, którzy udowodnili, że mają na to sposób – powiedziała prowadząca Karolina Gilon.
scan tool